pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 5 lutego 2018
  • 12 lutego 2018
  • wyświetleń: 9354

Zebrania na osiedlach i w sołectwach gminy Pszczyna - harmonogram

Za nami:

12 lutego rozpoczną się coroczne zebrania w sołectwach i osiedlach gminy Pszczyny. Jako pierwsi spotkają się mieszkańcy osiedla Podstarzyniec, a jako ostatni (w drugiej połowie kwietnia) mieszkańcy Poręby.



Wszystkie zebrania w tym roku będą miały charakter sprawozdawczy.

wybory, głosowanie, zebranie
Zebranie na osiedlu Kolonia Jasna w Pszczynie (zdj. z 2017 roku) · fot.


Harmonogram zebrań w gminie Pszczyna w 2018 roku:

12 lutego
os. Podstarzyniec (Bar "U Romana", ul. Czwartaków)

15 lutego, godz. 17.00
os. Śródmieście (Publiczne Gimnazjum nr 1, ul. Batorego 24)

19 lutego, godz. 17.00
os. Daszyńskiego (Publiczne Gimnazjum nr 4, ul. Konopnickiej 44)

20 lutego, godz. 17.00
os. Powstańców Śląskich (Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Katowicka 47)

21 lutego, godz. 17.00
Ćwiklice (Dom Strażaka, ul. Zawadzkiego 15)

5 marca, godz. 17.00
Wisła Mała (Remiza OSP, ul. Pawia 42)

6 marca, godz. 17.00
Brzeźce (Ośrodek Kultury ul. Ofiar Faszyzmu 10)

7 marca, godz. 17.00
Jankowice (Remiza OSP, ul. Kasztanowa)

8 marca, godz. 17.00
Rudołtowice (Dom Strażaka, ul. A. Krzywoń 6)

12 marca, godz. 17.00
Studzionka (Dom Strażaka, ul. Powstańców Śl. 1)

13 marca, godz. 17.00
os. Stara Wieś (Zespół Szkół nr 2, ul. Staromiejska 41)

14 marca, godz. 17.00
Wisła Wielka (Dom Strażaka, ul. Słoneczna)

26 marca, godz. 17.00
os. Piłsudskiego (Restauracja "Hawana", ul. Maków 2)

27 marca, godz. 17.00
os. Kępa (Powiatowy Zespół Szkół nr 2, ul. Szymanowskiego 12)

28 marca, godz. 17.00
os. Piastów (Zespół Szkół nr 1, ul. K. Wielkiego 5)

3 kwietnia, godz. 17.00
os. Stare Miasto (Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Bogedaina 1)

4 kwietnia, godz. 17.00
Czarków (Ośrodek Kultury, ul. Powstańców Śl. 25a)

5 kwietnia, godz. 17.00
Łąka (Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Fitelberga 1)

9 kwietnia, godz. 17.00
Piasek (Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Szkolna 4)

10 kwietnia, godz. 17.00
os. Polne Domy (Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Katowicka 47)

11 kwietnia, godz. 17.00
os. Siedlice (Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Bogedaina 1)

12 kwietnia, godz. 17.00
Studzienice (Zespół Szkolno-Przedszkolny ul. św. Jana Pawła II 74)

16 kwietnia, godz. 17.00
os. Kolonia Jasna (Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Księżycowa 25)

17 kwietnia, godz. 17.00
Poręba (Sala Środowiskowa, ul. Barbórki)


Zobacz także - Zebrania sołeckie i osiedlowe 2018

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze